Mieli svečiai, šios taisyklės sukurtos tam, kad Jūsų ir kaimynų poilsis būtų ramus ir malonus. Todėl nuoširdžiai prašome:

* Atvykimo laikas nuo 12:00 iki 24 valandos

* Išvykimo laikas iki 12:00 valandos.

Nepamirškite palikti kambario raktų!   Dėl vėlesnio išvykimo ar bagažo palikimo galimybių prašome kreiptis tiesiogiai į administrciją.

* Apsigyvenę kambaryje, patikrinkite jame esančius daiktus ir inventorių . Apie neveikiančius ar sugadintus daiktus nedelsdami praneškite administracijai, kad išvengti nesusipratimų. Neužmirškite – už sugadintą viešbučio inventorių atsakote Jūs.

* Asmeninius daiktus laikyti tik savo išnuomotose patalpose arba automobilyje (už asmeninių daiktų saugumą šeimininkai neatsako).

* Kaimynų vardu prašome netriukšmauti ir gerbti kitų žmonių poilsį ir privatumą.

* Rūkyti leidžiama tik tam skirtose vietose.

* Draudžiama naudoti atsineštus elektros prietaisus, kurių elektrinė galia viršija 150W.

* Neišsineškite iš pastato jokių daiktų, priklausančių “SIMONA house”.

* Už atsivežtus gyvūnus yra imamas mokestis.Šeimininkas atsako už savo gyvūną,jį privalo laikyti tik išnuomotame kambaryje.

* Apie visus gedimus nedelsiant praneškite administratorei, tam, kad juos kuo greičiau pašalintume.

* Naudodamiesi virtuvės įranga, laikykitės elektros prietaisų vartojimo instrukcijų ir saugos taisyklių. Nepalikite įjungtų elektros prietaisų be priežiūros. Baigus gaminti ar pavalgius, susitvarkykite.

* Mums labai malonu kad Jūs kviečiate draugus ir artimuosius apžiūrėti “SIMONA house” ir Jūsų gyvenamo kambario, bet neužmirškite pranešti administracijai jei jie norės pas Jus pernakvoti. Be papildomo apmokėjimo kambaryje gali svečiuotis tik tiek asmenų kiek buvo nurodyta atvykimo kelialapyje.

* Automobilių parkavimas. Kiemas yra bendros nuosavybės objektas, skirtas parkuoti namo gyventojų ir jų svečių automobiliams.

* Jei viešnagės metu Jums atsitiko nelaimė – pamatėte raktus, sudaužėte indus ar kitaip buvo sugadintas “SIMONA house” turtas – būtinai praneškite administracijai. Žalos atlyginimo dydį už inventoriaus ar turto sugadinimą, pametimą skaičiuoja administracija šalių susitarimu.

* Kad neapkarstų Jūsų poilsis, laikykitės priešgaisrinės saugos ir saugumo technikos reikalavimų. Kilus gaisrui ar atsitikus nelaimei, nedelsdami kvieskite gelbėjimo tarnybas ir informuokite administraciją.

* “SIMONA house” administracija turi teisę iškeldinti iš kambario ankščiau nustatyto termino asmenis, kurie nesilaiko ir šiurkščiai

pažeidžia vidaus tvarkos ir elgesio taisykles taip pat reikalauti atlyginti padarytą žalą ir nuostolius.

“SIMONA house”administracija tel. +370 614 46634
Pagalbos centro tel. 112

Ramaus ir malonaus poilsio. Jūs visada laukiami !
Pagarbiai, “SIMONA house” administracija